שלום אורח,
השעה עכשיו היא 26/09/17 12:19


 חדשות: נפתח פורום גאדג'טס בו ניתן לדון במחשבי כף יד, מצלמות דיגיטליות, נגנים ניידים, טלפונים סלולאריים כל מה שחדש ומגניב   אינדקס פורום טכנו
     אבטחת מידע
  
       ביקורת- אנטיוירוסים

עבור לפורום:  
  עבור לעמוד 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  הבא    צפה בנושא הקודם - צפה בכל ההודעות - צפה בנושא הבא   הגב לנושא  
מאת הודעה
פיני
Tech God
Tech God
הודעות: 1683

מין:מין:זכר

 

צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
נושא: ביקורת- אנטיוירוסים
« פורסם ב-02/04/04 17:15 »
דווח לאחראי הפורום הגב עם ציטוט

ביקורת 2005, אנטיווירוסים:


Avg Pro-

תהליכים:
avgupsvc.exe, avgcc.exe, avgmsvr.exe.

עידכונים: פעמיים בשבוע, אוטומטי.

צריכת משאבי מערכת: 21,504 K

ממשק: קשה למצוא את מיקום ההגדרות של כל חלק וחלק בתוכנת האנטיוירוס, הממשק אינו ידידותי. כשווירוס מזוהה, התוכנה לא טורחת להתריע בפני המשתמש על האירוע (מתקבלת הודעה מ-Windows, "אין אפשרותלקרוא את הקובץ").

סיכום:

התוכנה אינה פוגעת בביצועי המערכת אך גם אינה מבטיחה הגנה מלאה למחשב הביתי. התוכנה מתעדכנת רק פעמיים בשבוע: עד ליציאת העידכון המשתמש נשאר חשוף לאיומים החדשים. גם לאחר שהתוכנה מתעדכנת, היא לא עונה על הדרישות:
מזהה קבצים נקיים כנגועים ולא מצטיינת בזיהוי ווירוסים.

להורדה.

Nod32-

תהליכים:
Nod32Krn.exe, Nod32Kui.exe.

עידכונים:
מידי יום, אוטומטי.

צריכת משאבי מערכת: 15,728 K

ממשק: הממשק אינו ידידותי.

סיכום:

הודות למנוע Heuristic (זיהוי ווירוסים חדשים עפ"י התנהגות קבצים מאופיינת) מתקדם, Nod32 מצליחה לזהות ולהסיר את רוב הווירוסים החדשים שעדיין לא הגיעו לידי החברה. בנוסף לשיטת ה-Heuristic משתמשת התוכנה גם בזיהוי מבוסס חתימות, שילוב שמבטיח הגנה מלאה כנגד רוב המזיקים. התוכנה לא מכבידה על המערכת ומסוג התוכנות של "התקן ושכח". הממשק אינו ידידותי ולכן הגדרת התוכנה מסובכת למשתמש הממוצע, אך מתרגלים אליו תוך זמן קצר מאוד.

להורדה.


Kaspersky Personal-

תהליכים:
Kavsvc.exe, Kav.exe.

עידכונים: כל שעה, אוטומטי.

צריכת משאבי מערכת: 11,036 K.

ממשק: ידידותי, ממשק הבנוי גם לטובת אלה שלא מכירים את מושגיי אבטחת המידע.

סיכום:

Kaspersky היא תוכנת אנטיוירוס מובילה המתבססת על עידכוניי חתימות מהירים במיוחד המבטיחים הגנה מלאה במשך 24 שעות . התוכנה מספקת הגנה מעולה, ומצטיינת בזיהוי מזיקים אחרים ולא רק ווירוסים (Spyware/Adware/Trojan-Horse). בזכות מאגר חתימות גדול מאוד, התוכנה מזהה הרבה יותר ווירוסים ממתחרותיה המפורסמות.

להורדה.


Panda Titanium-

תהליכים: WebProxy.exe, Psimsvc.exe, AVEngine.exe, Prevsrv.exe, PavFnsvr, PAVsrv51.exe, PavprSrv.exe, PavFires.exe, PavProt.exe, Apvxdwin.exe, Pavkre.exe.

עידכונים: כל יום, אוטומטי.

ממשק: ידידותי, ממשק הבנוי גם לטובת אלה שלא מבינים את מושגיי אבטחת המידע.

צריכת משאבי מערכת: 50,527 K.

סיכום:

Panda AntiVirus היא תוכנה מגושמת שפוגעת בביצועי המערכת: כל פעם שהמערכת תעלה, תאלצו לחכות פרק זמן (ממוצע, אם לא יותר) של 5 דקות כשמסך "ברוך-הבא" של חלונות מופיע. גם לאחר הטעינה הארוכה, המערכת תגיב לפקודות באיטיות ויישומים יפסיקו להגיב. מייד לאחר ההתקנה החלו להופיע הודעות בנוסח: "המערכת שוחזרה לאחר שגיאה חמורה". המערכת הושחטה לגמרי ע"י Panda וכל זה בגרסה המצומצמת, Titanium ולא Internet Security. בגרסת 2005 הכניסה החברה את מוצר ה-Firewall שלה, שבשנת 2004 היה מובנה בגרסת ה-Platinum שכבר לא נתמכת ע"י PandaSoftware. הכנסת ה-Firewall רק גרמה לעוד צרות- הגישה לאיטנרנט נחסמה כל שעתיים ורק Reset פתר את הבעייה.
אם נסתכל על הצד החיובי של המוצר (נתרגל אל הקריסות והאיטיות של המערכת): מזהה Malware, בעל מנוע סריקה מהיר במיוחד ובגרסת 2005, מצורף מנוע הסריקה החדש TruPrevent- שיטת זיהוי ווירוסים חדשים לפי התנהגות.

להורדה.


Norton AntiVirus 2005-

תהליכים:
ccApp.exe, ccEvtMgr.exe, navapsvc.exe ,SPbbcsvc.exe, NProtect.exe, Savscan.exe ,SNDsrvc.exe.

עידכונים: כל יומיים, אוטומטי.

ממשק: ידידותי, ממשק הבנוי גם לטובת אלה שלא מבינים את מושגיי אבטחת המידע.

צריכת משאבי מערכת: 37,576 K.

סיכום:

תוכנת האנטיוירוס הוותיקה לא הצליחה לשמור על כס המלכות . כיום Norton Antivirus, לא מספקת את ההגנה הדרושה למחשב הביתי. התוכנה מעמיסה על המערכת, דבר המורגש בעיקר במחשבים חלשים. התוכנה מתעדכנת פעם ביומיים, גם בתקופה הזו שבה תולעים ווירוסים תוקפים מליוני מחשבים תוך דקות ספורות.
Norton, לא אחת ולא פעמיים, פסח על טרויאנים שהצליחו בעקבות זאת, להדביק את המערכת. קיימת בעייתיות של זיהוי טרוייאנים ושאר Malware בתוכנה, עושה רושם שSymantec- משקיעה את כל מאמציה בזיהויי ווירוסים חדשים, עד כדי כך שהזניחו את שאר התוכנות המזיקות שיכולות לגרום נזק גדול יותר מווירוס. בגרסת 2005, Symantec הוסיפו הגנה כנגד תולעים, מן Firewall קטן שידאג שמקרה כמו התפשטותו המהירה של Blaster ברחבי העולם לא יחזור על עצמו.

להורדה.


Avast Professional-

תהליכים:
ashDisp.exe, ashmaisv.exe, ashserv.exe, aswUpdSv.exe.

עידכונים: פעם ביומיים, אוטומטי.

ממשק:
ידידותי, ממשק הבנוי גם לטובת אלה שלא מבינים את מושגיי אבטחת המידע. קיים גם ממשק למתקדמים, כדי להגיע אליו יש לרכוש את גרסת ה-Pro.
* ניתן להוריד סקינים לתוכנה.

צריכת משאבי מערכת: 38,832 K

סיכום:

Avast גורמת להאטה בתגובת המערכת, דבר המורגש בעיקר במחשבים חלשים.
Avast משתמשת בשיטה מקורית להסרת ווירוסים - התוכנה יוצרת גיבוי לכל תקיית המערכת בזמנים קבועים שהמשתמש קובע בזמן ההתקנה. כאשר התוכנה מזהה ווירוס, היא מסירה אותו ומשחזרת את תיקיית המערכת. בכך, כל הנזק שגרם הווירוס לקבצי המערכת יעלם, כמו לא היה ולא נברא מעולם. חברת Avast מוציאה עידכון תוכנה פעם בשבועיים, מתקנת פירצות אבטחה. Avast לא מצטיינת בזיהוי ווירוסים ופעמים רבות הופכת קובץ תמים לנגוע בווירוס קטלני. לא מזמן, Avast התעקש שהתוכנה Winrar היא טרויאני- כך הוסרה תוכנת Winrar מאלפי מחשבים בהם הייתה מותקנת התוכנה.

להורדה.


BitDefender-

תהליכים: bdswitch.exe, bdmcon.exe, bdss.exe, vsserv.exe, xcommsvr.exe, bdlite.exe.

עידכונים: כל שעה, אוטומטי.

ממשק:
ידידותי, ממשק הבנוי גם לטובת אלה שלא מבינים את מושגיי אבטחת המידע.
* ניתן להחליף סקינים.

צריכת משאבי מערכת: 47,772 K.

סיכום: התוכנה גורמת להאטה בתגובת המערכת. בזמן סריקה, המערכת תפסיק לתפקד- בזמן הסריקה אין להפעיל יישומים נוספים.
BitDefender, בגרסה החינמית לא מכיל מגן בזמן-אמת ולכן אסור להשתמש בה. הביקורת נערכה על הגרסת ה-Standard (אינה חינמית, ניתן להוריד מהאתר ולהשתמש בה עד 30 יום, גרסת ניסיון). התוכנה מבטיחה הגנה מעולה למשתמש הביתי וגם היא, כמו Kaspersky, מתפארת בעידכונים המשתחררים כל שעה עגולה. זמן הסריקה ארוך במיוחד, אבל נתנחם בעובדה שהתוכנה מזהה הרבה מאוד טרויאנים, Adwares וSpywares. התוכנה מאבטחת את ה-Registry, כלי הכרחי לפעולה מתמשכת של ווירוס, תולעת ושאר Malware. ההגנה הזו מעיקה על המשתמש; כל שינוי קטן ב-Registry יקפיץ הודעה עם שאלת אישור. הדבר עלול לגרום נזק - לא כל המשתמשים מבינים מה התוכנה שואלת אותם ועלולים להזיק ל-Registry, ליבת Windows.

להורדה.


McAfee VirusScan-

תהליכים:
McVSEscn.exe, mcvsshld.exe, mcagent.exe. McShield.exe, mcvsrte.exe.

עידכונים: כל שלושה ימים, אוטומטי. הורדת העידכון ידנית דורשת הירשמות לאתר McAfee.

ממשק: ידידותי. בהפעלת התוכנה, מופיעה הודעה המזכירה לך שאינך מוגן ללא ה-Firewall, ה-AntiAbuse וה-AntiSpam של החברה- הודעה מציקה שלא ניתן להעלים.

צריכת משאבי מערכת: 42,284 K.

סיכום:

McAfee המפורסמת בניגוד ל-Norton, הצליחה לשמור על מקומה בשלישיה הפותחת בדירוגיי האנטיוירוסים מאז ומתמיד. התוכנה מזהה ווירוסים, טרויאנים, תולעים, Spyware וAdware ומסוגלת לזהות תולעים ווירוסים לא ידועים. הממשק פשוט מאוד, אין צורך להתעסק עם הגדרות התוכנה- הגדרות ברירת המחדל מספקות הגנה מקסימלית. למרות העידכונים המאוחרים, נראה כי משתמשי McAfee נהנים מהגנה מעולה וראויה לשבח. מרכז האבטחה של Mcafee, כמו מרכז האבטחה של Windows XP SP2, דואג להתריע בפני המשתמש על הפסקת הפעילות של תוכנות האבטחה.


להורדה.F-prot-


תהליכים:

fpavupdm.exe, F-sched.exe, F-stopW.exe

עידכונים: פעם בשלושה ימים.

ממשק: ממשק דומה לממשק Windows 95, נחמד וידידותי.

צריכת משאבי מערכת: 10, 308 K (והוא זוכה בתואר "תוכנת האנטיוירוס הקלה ביותר של שנת 2005").

סיכום: F-prot מעניקה הגנה בסיסית למחשב הביתי. היא מתפארת במאגר ענקי של חתימות (כ-139711 חתימות) ובמנוע Heuristic מתקדם שחסם את התולעת NetSky עוד לפני שהגיעה לידי החברה המפתחת. F-prot לא הצליח להסיר את הווירוס Pinfi שמדביק את כל קבצי ה-exe שבמערכת. אבל אם המגן בזמן-אמת פעיל, F-prot היא בהחלט הבחירה הנכונה למחשבים חלשים, שלא יכולים לשאת את עומס תוכנות האנטיוירוס של ימינו.

להורדה.


eTrust AntiVirus (ZoneLabs AntiVirus)- -

תהליכים:[/[u
CAVRID.exe, CAVTray.exe, VetMSG, iSafe.

[u]עידכונים:
פעם בשלושה ימים.

ממשק: הממשק ידידותי, אין צורך להגדיר את התוכנה, ברירת המחדל מספקת מקסימום של הגנה.

צריכת משאבי מערכת: 18, 412 K.

סיכום:

eTrust מהווה הגנה בסיסית למחשב הביתי. מאגר החתימות של התוכנה לא גדול במיוחד וזה בא לידי ביטוי בזמן-אמת, כאשר טרויאנים ותולעים מצליחים לחדור אל תוך המערכת ולפגוע בה ללא ידיעת המשתמש. CA החברה המפתחת את eTrust, קנתה את חברת PestPatrol (לזיהוי טרויאנים, Spyware וAdware) ולכן לא יוכנסו מזיקים רבים לתוך מאגר החתימות של eTrust AntiVirus. אחרי הכל, אנטיוירוס זה אנטיוירוס.

להורדה.


Pc-Cillin-

תהליכים:
TmPfw.exe, Tmntsrv.exe, PcCtlCom.exe, Tmproxy.exe, pccguide.exe.

עידכונים: פעם בשלושה ימים.

ממשק: הממשק ידידותי, אין צורך להגדיר את התוכנה, ברירת המחדל מספקת מקסימום של הגנה.

צריכת משאבי מערכת: 40,800 K.

סיכום: האנטיוירוס בא בחבילת Internet Security הכוללת מסנן אתרים, Anti-Spam ו-Firewall, לא ניתן לקנות את מוצר האנטיוירוס בנפרד. תוכנת האנטיוירוס של Trend-Micro מסירה Spyware & Adware בשיטת סריקת ה-Registry בלבד, מה שהופך את הסריקה למהירה מאוד. התוכנה מזהה ווירוסים לא ידועים וסקריפטים מזיקים. התוכנה יעילה, למרות שמכבידה מעט על המערכת. Trend הוכיחה כהיא שולטת גם בתחום הטרויאנים ולא רק בתחום הווירוסים, כך שהתוכנה מספקת הגנה מקיפה כנגד רוב איומי האינטרנט.

להורדה.

ולדירוג:

1. Kaspersky/Nod32
2. McAfee
3. Pc-cillin
4. BitDefender
5. Norton Antivirus
6. Panda AntiVirus
7. Avast Pro
8. (CA (ZoneLabs
9. F-prot
10. Avast
11. Avg Pro
12. Avg


-------------------------------------------------------------
אם אין אנטיוירוס פועל ברקע בגלל תקלה או וירוס ניתן להשתמש בסריקות מקוונות שחברות האנטיוירוסים מציעות:

symantec

Mcafee

Trend-Micro- pc cillin

Bitdefender

Panda

-------------------------------------------------------------

אפשרות נוספת למחיקה של וירוסים שלא הצליחה דרך האנטיוירוס היא שימוש בתוכנות הבאות והסרת הוירוס דרכן ב"מצב בטוח" של Win. (התוכנות לא מגלות את כל הוירוסים אלא רק את המזיקים ביותר שבהם)

Mcafee

Avast

------------------------------------------------------------
עוד צעד כדי להגן על המחשב הוא עידכון הWindows שמונע הדבקות בתולעים שמסתמכות על פירצת אבטחה כמו Sasser וBlaster.

http://windowsupdate.microsoft.com/
------------------------------------------------------------

כדי לבדוק האם האנטיוירוס שלכם באמת עושה את עבודתו עלהצד הטוב ביותר, ניתן להוריד וירוס מדומה.

קישור ישיר ל"וירוס" (אין שום קוד זדוני בקובץ, הוא אינו מבצע שום פעולה ואינו גורם נזק)

http://www.eicar.org/download/eicar.com
------------------------------------------------------------
חוקים שאסור להפר:

1. לא להוריד קבצים מאתרים לא בטוחים או לא מוכרים.
2. רמת האבטחה ב-IE חייבת להיות בינונית ומעלה.
3. עוד לפני ההתחברות לאינטרנט חייב להיות Firewall פעיל, ה-Firewall של Xp יספיק לאלה שלא רוצים להתעסק עם תוכנות Firewall.
4. חייב להיות מותקן אנטיוירוס שניתן לסמוך עליו: Avast, Avg, Norton, F-secure, F-prot, ZoneLabs Antivirus, Kaspersky, Panda, BitDefender, Nod32, Extendia ,Rav, Mcafee, Pc-cillin, Norman.
5. את תוכנת האנטיוירוס צריך לשמור מעודכנת.
6. עידכונים של Windows יבטיחו הגנה טובה יותר.
7. את תוכנת האנטיוירוס עדיף להתקין מדיסק הקניה, אם הורדת האנטיוירוס מתבצעת דרך האינטרנט- רק דרך אתר החברה.
8. את כתובת הe-mail שקיבלתם מהספק אסור לתת בפורומים או בהירשמות לכל מיני אתרים באינטרנט. תיבת דואר חינמית אפשר לקבל ב-Walla או נענע, בכתובת הזאת ניתן להשתמש בהסכמים באינטרנט.
9.לא לפתוח קבצים המגיעים בe-mail מכתובת לא ידועה. אם נשלח קובץ מכתובת ידועה, רצוי לשאול את השולח אם הוא זה ששלח את המכתב.
10. בתוכנות שיתוף הקבצים, תמיד תבחרו בקובץ בעל מספר המקורות הגדול ביותר (ניתן לראות ב-emule).

(c) אין להעתיק, כל הזכויות שמורות לי icon_smile.gifAviran
Techno Team
Techno Team
הודעות: 4841

מין:מין:זכר

 

צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
מפרט מחשב
נושא: Re:ביקורת- אנטיוירוסים
« פורסם ב-02/04/04 17:25 »
דווח לאחראי הפורום הגב עם ציטוט

Well Done
נכנס לאחר כבוד לדיונים המומלצים icon_smile.gif
ונוסף סקר באיזה אנטי וירוס אתם משתמשים

_______________________________________________
שווה קריאה

פיני
Tech God
Tech God
הודעות: 1683

מין:מין:זכר

 

צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
נושא: Re:ביקורת- אנטיוירוסים
« פורסם ב-02/04/04 17:34 »
דווח לאחראי הפורום הגב עם ציטוט

מקווה שזה יעזור לאנשים להחליט. icon_wink.gif

_BooM_
Techno Team
Techno Team
הודעות: 3383

מין:מין:זכר

 

צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
מפרט מחשב
נושא: Re:ביקורת- אנטיוירוסים
« פורסם ב-02/04/04 17:53 »
דווח לאחראי הפורום הגב עם ציטוט

פיני אחי, קבל ח"ח עצבני icon_wink.gif

Anatoli
Tech God
Tech God
הודעות: 4132
גיל:29
מין:מין:זכר

 

צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח Email
מפרט מחשב
נושא: Re:ביקורת- אנטיוירוסים
« פורסם ב-02/04/04 18:17 »
דווח לאחראי הפורום הגב עם ציטוט

כל הכבוד על ההשקעה, ממש כל הכבוד.
אני בטוח שהמון אנשים יעזרו בזה בכדי להחליט.

Matrix
Techno Team
Techno Team
הודעות: 1991
גיל:32
מין:מין:זכר

 

צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
מפרט מחשב
נושא: Re:ביקורת- אנטיוירוסים
« פורסם ב-02/04/04 18:32 »
דווח לאחראי הפורום הגב עם ציטוט

כל הכבוד על ההשקעה! thumbup.gif
עשית חקירה מעמיקה בנושא, כולל ניסויים... פשוט אין מילים! icon_wink.gif

Matrix

_______________________________________________

The Matrix is everywhere, it is all around us, even now in this very room... It is the world that has been pulled over your eyes to blind you from the truth... born into a prison... A prison for your mind...


Benor2004
Tech Newbie
Tech Newbie
הודעות: 5


 

צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
נושא: Re:ביקורת- אנטיוירוסים
« פורסם ב-03/04/04 21:54 »
דווח לאחראי הפורום הגב עם ציטוט

לדעתי המקאפי לא טוב, הוא זולל מלא משאבים וגם מהאינטרנט.

פיני
Tech God
Tech God
הודעות: 1683

מין:מין:זכר

 

צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
נושא: Re:ביקורת- אנטיוירוסים
« פורסם ב-04/04/04 20:16 »
דווח לאחראי הפורום הגב עם ציטוט

לא נתקלתי בתופעות האלה עם Mcafee האמת שראיתי בדיוק את ההפך ממה שאתה אומר Benor2004.
Mcafee הוא מוצר טוב.

qwerty
Tech God
Tech God
הודעות: 2264


 

צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
נושא: Re: ביקורת- אנטיוירוסים
« פורסם ב-06/04/04 12:05 »
דווח לאחראי הפורום הגב עם ציטוט

יופי של כתבה , קבל ח"ח .


Benor2004
Tech Newbie
Tech Newbie
הודעות: 5


 

צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
נושא: Re:ביקורת- אנטיוירוסים
« פורסם ב-08/04/04 23:40 »
דווח לאחראי הפורום הגב עם ציטוט

לא הייתי ממליץ על F - Prot חסר לו מלא דברים שיש בנורטון ובמקאפי.
ואני גם לא ראיתי בכלל שיש לו אופצייה שהוא יכול להסיר וירוסים.

פיני
Tech God
Tech God
הודעות: 1683

מין:מין:זכר

 

צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
נושא: Re:ביקורת- אנטיוירוסים
« פורסם ב-10/04/04 14:47 »
דווח לאחראי הפורום הגב עם ציטוט

f-prot מכיל את רוב הפונקציות של נורטון ומגלה אפילו יותר וירוסים ממנו. הוא מסיר וירוסים בהצלחה. הוא אינו מבזבז הרבה משאבי מערכת ולא הרגשתי שום האטה (פנטיום 1, 16 ram וגם windows 95) גם בסריקה ואפילו שה"שומר ברקע" עובד. הוא מתעדכן כמעט כל יום. אבל נורטון מוביל בביצועי גילוי וירוסים וחסימה לפני ההידבקות.
f-prot אינו סורק אי-מייל וזה חיסרון. ברגע פתיחת הקובץ (וירוס) f-prot יזהה אותו ויחסום גישה אליו. אנטיוירוס מומלץ .

VeteranRanger
Tech Newbie
Tech Newbie
הודעות: 10

מין:מין:זכר

 

צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
נושא: Re:ביקורת- אנטיוירוסים
« פורסם ב-13/04/04 11:27 »
דווח לאחראי הפורום הגב עם ציטוט

אני עובד עם נורטון 2004 והוא פשוט בא עם גדוד קטן של אפליקציות שרצות ברקע:
ccApp.exe
ccSetMgr.exe
ccEvtMgr.exe
napasvc.exe
NPROTECT.exe (הגנה על פח הזבל.. היום אפילו על הזבל מגינים icon_lol.gif )
SAVScan.exe
symlcsvc.exe


וזהו בערך.. שכולם ביחד תופסים לך מעל ל30 מגה RAM.. וגם קצת מהCPU מתי שמתחשק לו.

דרך אגב לפני כמה ימים עשיתי טעות מפגרת וסגרתי את ההגנה ברקע בזמן שהעברתי קבצי מדיה מדיסק (זה מאט, ובצדק, את הקצב, כי זה סורק ה-כ-ל. אבל סמכתי על הבנאדם שממנו לקחתי את הדיסק, והסרתי את זה זמנית כי זה היה דחוף), ואחרי זה שכחתי את ההגנה למטה כשהורדתי משהו מסויים מתוכנת שיתוף קבצים וחטפתי worm שקוראים לו Ronoper אם זכרוני אינו מטעיני. ברגע שהדלקתי את ההגנה תפסתי אותו, ומצאתי הוראות מדוייקות על איך להסיר אותו ומה הוא בדיוק מנסה לעשות למחשב שלי (מתפשט ע"י ICQ, מעתיק את עצמו וגם מוסיף רשומות בRegistry). עדכנתי את האנטיוירוס מיד, ועשיתי reset בSafe Mode.
סרקתי את המחשב כולו, והסרתי את כל הקבצים שנדבקו (היו עוד 2), אז החלפתי את הExe שהוא מעתיק את עצמו אליו לגיבוי, ואז העפתי את הרשומות שלו מהregistry.

Norton עושה את העבודה, אבל איך אמר איש חכם ממני ומכם :
The weakest link in computer security nowadays is the human factor
-- Kevin David Mitnick

והכל קרה בגלל ששכחתי להדליק חזרה את האנטיוירוס.

_______________________________________________
I'm not as think as you drunk I am!

פיני
Tech God
Tech God
הודעות: 1683

מין:מין:זכר

 

צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
נושא: Re:ביקורת- אנטיוירוסים
« פורסם ב-23/04/04 22:45 »
דווח לאחראי הפורום הגב עם ציטוט

החלטתי לנסות למשך תקופה של שבועיים את Avast pro ומה שגיליתי היה נהדר מבחינת חסימת הוירוסים הביצועים וההגנה המושלמת שהמוצר הזה בונה. עידכונים אוטומטיים מתבצעים גם לתוכנה וגם לחתימות, 60 ימים לניסיון הpro.

הביקורת התעדכנה לעומק, לגבי הגרסה המתקדמת.

ניסיון התקנת פנדה 2004 על מערכת חדשה, win 2000 pro ושוב כמו בXP התוצאות לא היו משמחות בתופעות מוזרות בסביבת Win.גם שניסיתי את kaspresky שבעיקבותיו אני אעדכן את הביקורת בקרוב התוצאות היו קשות מבחינת מע' ההפעלה.

בנתיים mcafee avast pro , norton וf-prot הם אלה שהוכיחו את עצמם כמועילים ולא קטלניים למערכת ההפעלה.

VeteranRanger
Tech Newbie
Tech Newbie
הודעות: 10

מין:מין:זכר

 

צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
נושא: Re:ביקורת- אנטיוירוסים
« פורסם ב-28/04/04 23:25 »
דווח לאחראי הפורום הגב עם ציטוט

מסתבר שMcAfee ציידו את VirusScan 7 שלהם בגדוד קטן של אפליקציות כדי להשיב אש על נורטון, ובנוסף לGUI שנראה כמו קקה של כבשה חולת צהבת...
הוא אוכל 35 MB מהRAM וגם הרבה מהCPU
oO

אני חוזר לנורטון

תודה אבל לא תודה

_______________________________________________
I'm not as think as you drunk I am!

צביקה
Tech God
Tech God
הודעות: 4512
גיל:36
מין:מין:זכר

 

צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
מפרט מחשב
נושא: Re:ביקורת- אנטיוירוסים
« פורסם ב-28/04/04 23:34 »
דווח לאחראי הפורום הגב עם ציטוט

גם אני מאוד לא אהבתי את מקאפי. יותר מידי שתלטן, יותר מידי תהליכים הוא הריץ לי ב-Startup, ולגבי הממשק - לא אהבתי את העובדה שיש משם גישה לפיירוול ועוד אפליקציות (כלומר יש אפשרות גישה, אבל אפשר לגשת רק אם הם מותקנים) - מה הם דוחפים לי את המוצרים שלהם לתוך האנטיוירוס? מה הקשר?

אני כרגע עם נורטון 2002, ודי מרוצה.

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא  

עבור לעמוד 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  הבא

   אינדקס פורום טכנו
     אבטחת מידע
  
       ביקורת- אנטיוירוסים

עבור לפורום:  

תקנון הפורום    שאלות ותשובות

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Groupכל הזכויות שמורות ל-Techno.co.il © 2002. אין להעתיק, לשכפל או להפיץ תכנים מאתר זה ללא רשות מפורשת בכתב ממנהל האתר