שלום אורח,
השעה עכשיו היא 16/01/21 05:25

חדשות: נפתח פורום גאדג'טס בו ניתן לדון במחשבי כף יד, מצלמות דיגיטליות, נגנים ניידים, טלפונים סלולאריים כל מה שחדש ומגניב

אינדקס פורום טכנו
     מעבדים ולוחות אם

חלק ניכר מה USBs של המחשב לא מגיבים כראוי.. (התקן USB לא)

עבור לפורום:  
      צפה בנושא הקודם - צפה בכל ההודעות - צפה בנושא הבא   הגב לנושא  

מה אתם אומרים? עדיף לרכוש מחשב חדש עם מעבד I7 או להמתין קצת שהמחירים ירדו עוד טיפה? או שעדיף בכלל להמתין שיהיה DDR 4 במחירים סבירים (כ 6000 ש"ח)
עדיף לרכוש חדש, אבל בשביל מה I7? עדיף I5 (ההפרש במחיר די משמעותי..
0%
 0%  [ 0 ]
עדיף להמתין ל DDR4 ... עם מעבד I7 (שעד שיצא DDR4 הוא בטח ירד במחיר בכמה אחוזים..
100%
 100%  [ 1 ]
עזוב אותך, לך על I5 עם DDR3 ושים 6 GB זכרון RAM ויהיה לך מחשב חזק .. בשביל מה לבזבז סתם..
0%
 0%  [ 0 ]
סך-הכל הצבעות : 1

מאת הודעה
sr2809
Tech Newbie
Tech Newbie

צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
נושא: חלק ניכר מה USBs של המחשב לא מגיבים כראוי.. (התקן USB לא)
« פורסם ב-16/04/11 05:05 »
דווח לאחראי הפורום הגב עם ציטוט

הוא רושם לי בהערה למטה (איפה שתמיד מופיעים הערות שונות, גם שה USB האחר עובד, והוא מחפש דרייבר מתאים מהמערכת).
לפני כשבוע היתה לי תקלת חומרה, אחרי התלבטיות רבות החלטתי להחליף לוח אם, אבל מסתבר שהוא לא הבעיה (הוא הוחזר לחנות..). לאחר מכן שלחתי לבדיקה את המעבד והזכרונות RAM, אך גם הם היו תקינים, ערכתי בדיקה עצמית לדיסק הקשיח (למרות שהוא חדש), אך גם הוא תקין לחלוטין..
בסופו של דבר "ירד לי האסימון" כי שמעתי רעשים מוזרים מהספק כוח, ורכשתי אחד חדש, התקנתי אותו בעצמי (לא כזה מסובך..) ונאלצתי לפרמט את המחשב (כנראה היתה בעייה די גדולה של "שוק" למחשב.. לאחר הפרמוט המחשב התחיל קצת לעשות בעיות, אבל פרמוט "נקי" "פתר" את רוב התקלות.. רק לצערי ה USBs (ברובם) לא עובדים כהלכה, ובנוסף לכך "מדד החוויה של WINDOWS" מראה לי תוצאה די נמוכה, 2.3 .. למרות שלפני התקלה הוא היה לא פחות מ 3.3 ..
ואין לי מושג מה לעשות במצב הזה.. ניסיתי כבר לעדכן דרייברים, ויש לי גם את הדיסק דרייברים של הלוח אם, וניסיתי להתקין בעזרתו את הדרייברים, אבל הוא עושה לי בלאגן בביוס ובמחשב (בגלל הדיסק התקנה, נאלצתי לפרמט שוב פעם, וגם לאפס את הביוס..
אני מקווה שמישהו פה בפורום יוכל לעזור לי בבעיה הזו, אני אשמח מאוד אם מישהו יעזור ויפתור לי לפחות את בעיית ה USBs.. (למרות שנראה לי שיש קשר בין ה תקלת USB ל"מדד החוויה של WINDOWS"
(סליחה על החפירה.. היתי חייב להסביר הכל וכמו שצריך.. אני חייב פתרון..)
בתודה, ובברכה, SR2809

AMIRBSS
Tech Newbie
Tech Newbie

נושא: Re:חלק ניכר מה USBs של המחשב לא מגיבים כראוי.. (התקן USB לא)
« פורסם ב-22/06/11 14:11 »

בס''ד
אני חושב שהכי טוב זה לקנות כרטיס PCI עם יציאות USB

nexho
Tech Fan
Tech Fan

מפרט מחשב
נושא: Re:חלק ניכר מה USBs של המחשב לא מגיבים כראוי.. (התקן USB לא)
« פורסם ב-14/10/12 15:28 »

האם לאחר החלפת לוח האם והתקנת כל הדריוורים שלו היה בעיות?

איזה תקלת חומרה היתה לך בהתחלה?

זה נשמע כמו תקלות של לוח אם..

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא  

אינדקס פורום טכנו
     מעבדים ולוחות אם

חלק ניכר מה USBs של המחשב לא מגיבים כראוי.. (התקן USB לא)

עבור לפורום:  

תקנון הפורום    שאלות ותשובות